انواع تابلو های دکوراتیو با بهترین قیمت

خانه    انواع تابلو های دکوراتیو با بهترین قیمت

یکی از مهم ترین موارد در زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده از مدل های مختلف تابلو های دکوراتیو، تابلو های مدرن و به طور کلی انواع تابلو دیواری می باشد. این تابلو ها بغیر از اینکه شکل دیواری که تابلو بر روی آن نصب می شود را تغییر میدهند بلکه در زیبایی و گرم کردن هرچه بیشتر فضای داخلی دکوراسیون تاثیر بسیار مهمی دارند. برای انتخاب و خرید تابلو دکوراتیو پذیرایی که با دکوراسیون داخلی شما همخوانی داشته باشد نیازمند اطلاعاتی در این مورد دارید تا بهتری تصمیم را برای خرید آن ها بگیرید.

خرید تابلو دکوراتیو

تابلو دکوراتیو چیست؟

تابلو ها و تصاویر زیبا و مناسب به فضای خانه شما یک اصالت هنری می بخشد و به معنی روح دادن به نما و دکوراسیون شما می باشد و باعث می شود که فضای مرد نظر شما منحصر بفرد به نظر برسد. تابلو دکوراتیو نوعی از تزیین دیواری هست که دارای انواع مختلفی از لحاظ تکنیکی، موضوعی، سبک تابلو و…است.

تابلو های مدرن دکوراتیو یک سبک هنری مدرن و جدید از نقاشی در طرح های متفاوت است این تابلوها با حالت های مختلف و متفاوت در طراحی و چاپ می تواند از قابلیت زنده و واقعی بودن برخوردار باشد همچنین این تابلوها می توانند احساس خوشایندی را به شما القا کند. این محصولات با قیمت مناسبی که دارند می توانند برای تمام افراد جامعه مناسب باشد و بتوانند آن را خریداری منند و با تهیه این محصول می توانند از آن برای لوکس نمودن و زیباسازی دکوراسیون منزل، مکان های اداری و سایر مکان ها استفاده کنند.

انواع مدل های تابلو دکوراتیو مدرن

تابلوهای دکوراتیو مدرن تنوع بسیاری دارند و به همین دلیل دست خریداران را برای هماهنگ کردن با دکور هر محیطی گذاشته‌ است. تابلوهای دکوراتیو از نظر تکنیکی، موضوعی، اندازه و نوع تابلو و طرح به‌ کار رفته در آن در دسته‌بندی‌های متفاوت و مختلفی قرار می‌گیرند.

فروش انواع مدل های کاغذ دیواری و لیست قیمت آن ها

تابلوهای دکوراتیو در یک دسته‌ بندی کلی در یکی از دسته‌های زیر قرار داده می‌شوند:

تابلو نور دکوراتیو:

این مدل نوعی از تابلو هستند که قاب آنها مانند یک جعبه‌ بزرگ است که در پشت نقش و طرح‌ آن از نورپردازی استفاده ‌می شود و طرح‌های زیبا و سه‌ بعدی ایجاد می کنند. در مکان هایی مانند کافی‌شاپ‌ ها، هتل‌ها، اتاق نشیمن یا در محیط‌هایی که نور کمی وجود دارد استفاده از این مدل از تابلوها به محیط جلوه خاص و زیبایی می بخشد.

تابلو دکوراتیو دیواری چند تکه:

این نوع از تابلوها دارای نقش‌های مرتبط یا مکمل می باشند و با قرار گرفتن در کنار هم شکل کاملی را به وجود می‌آورند. این تابلوها در اکثر اوقات به‌ شکل اسپرت و فانتزی هستند و معمولا  در اتاق کودک، اتاق خواب و یا در رستوران ها و کافی‌ شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرند. طرح‌ های به‌کار رفته در این مدل از تابلوهای دکوراتیو بسیار جذاب و متنوع هستند.

تابلوی بوم نقاشی:

این مدل از تابلوهای دکوراتیو مدرن، با الهام گرفتن از تابلوی رنگ و روغن و بوم نقاشی بر روی پارچه های کنفی چاپ می شوند و با قرار گرفتن بر روی کلافی چوبی، بعد و جلوه بی نظیری پیدا می کند. این تابلو ها برای تزیین و جان بخشی به محیط خانه بهترین انتخاب هستند.

تابلوهای دکوراتیو انواع مختلفی دارند که شامل:

 • تابلو دیواری چند تکه
 • تابلو دکوراتیو مدرن
 • تابلو بوم نقاشی
 • دکوراتیو کلاسیک
 • تابلودکوراتیو انتزاعی
 • تابلو دکوراتیو فانتزی
 • تابلو نور دکوراتیو
 • تابلو دکوراتیو تبلیغاتی
 • تابلو دکوراتیو خطی
 • تابلو دکوراتیو سه بعدی
 • تابلو برجسته

تابلو های دکوراتیو از جهت مکان مورد استفاده :

 • تابلو دکوراتیو اتاق کودک
 • تابلو دکوراتیو اشپزخانه
 • تابلو دکوراتیو پذیرایی
 • تابلو دکوراتیو کافی شاپ
 • تابلو دکوراتیو رستوران
 • تابلو دکوراتیو مکان های اداری
 • تابلو دکوراتیو مطب و دندان پزشکی

انتخاب اندازه مناسب برای تابلو

مهمترین نکته ای که برای خرید باید مورد توجه قرار گیرد سایز مناسب تابلو برای دیوار مکان مورد نظر شما می باشد. اگر تابلو را بیش از حد بزرگ انتخاب کنید اتاق شما خفه و شلوغ بنظر می رسد و اگر برعکس آن را  بیش از اندازه کوچک کوچک انتخاب کنید تناسب را به هم می ریزد. تابلو یا مجموعه تابلو های شما باید ۵۰ تا ۷۵ درصد از فضای خالی دیوار را اشغال کنند.

قیمت تابلو دکوراتیو

طرح و ابعاد و جنس تابلو مهمترین عواملی هستند که بر قیمت تابلو دکوراتیو تاثیرگذار هستند. به همین دلیل قبل از رفتن برای سفارش و خرید تابلو مبلغی که قصد دارید برای این منظور هزینه کنید را تعیین نمایید. تابلو مدرن دکوراتیو یک سبک هنری مدرن و جدید از نقاشی با طرح های بسیار متنوع و متفاوت است که از جنس پارچه کنواس با استفاده از دستگاه های چاپ مدرن تولید می گردد، این تابلو با حالت طراحی و چاپ نقاشی های مختلف می تواند از قابلیت زنده و واقعی بودن برخوردار می باشد.

تابلو دکوراتیو آشپزخانه

برای داشتن دکور زیبا برای آشپزخانه تابلو دکوراتیو آشپزخانه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و همان چیزی است که برای زیبایی دیوارهای آن نیاز دارید. یک آشپزخانه علاوه بر معماری اصولی و دقیق و چیدمان وسایل باید به انتخای تابلو برای آن نیز دقت کرد.

تابلو ها با ایجاد حس شگفتی در بوجود آوردن رنگ ها بر روی دیوار و تناسب آن با سبک معماری داخلی آشپزخانه تان به زیبایی آن کمک شایانی میکند. سلیقه اشخاص در انتخاب تابلو با یکدیگر متفاوت می باشد و باید با یک ذهن باز و در زمان مناسب انتخاب شوند. دیوار های خالی و محیطی سرد در زندگی های شهرنشینی باعث می شوند انسان به مرور زمان حس افسردگی و دلگیری کند و برای رهایی از  این حس ها زیبایی بخشی به دیوار ها می تواند کمک بسیار زیادی بکند.

تابلو دکوراتیو برای پذیرایی​

برای خرید تابلو دکوراتیو پذیرایی انتخاب های زیادی وجود دارد و دست شما در این زمینه باز است. مدل های مختلفی از تابلوهای دکوراتیو در بازار وجود دارند که شما می توانید با توجه به دکوراسیون و چیدمان سالن پذیرایی خودتان آن ها را انتخاب کنید. وقتی که شما قصد دارید یک تابلو دکوراتیو مناسب برای دیوار های پذیرایی تان انتخاب کنید باید ابتدا به سبک هنری طراحی آن دقت نمایید. سبک هنری تابلو دکوراتیو بایستی متناسب با سبک طراحی مبلمان پذیرایی شما باشد. طرح های مدرن، کلاسیک، انتزاعی و فانتزی از انواع سبک هنری این تابلوها هستند.

مورد دیگری که برای انتخاب این تابلوهای جذاب وجود دارد، نوع مدل ( نقاشی، خط تحریر، چاپ عکس،سه بعدی و…) آن ها است. بسیاری از طراحان تابلو دکوراتیو آن ها را بر اساس ماده ی اولیه ی مصرفی دسته بندی می کنند. ممکن است ماده ی اولیه مصرفی طراحان این نوع تابلو ها از فرش، معرق، منبّت، عکس و… باشد. این دسته بندی بیشتر برای تابلو های دکوراتیو دست ساز استفاده می شود، و قیمت به مراتب بیشتری دارند.